Про укладання контракту з директором комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району». Оприлюднено 28.01.2020

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЄКТ

 

Про укладання контракту з директором комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів  міської та сільських рад Сквирського району»

 

Розглянувши заяву директора комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» О.Мандриги, відповідно до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Сквирського району, яке затверджене рішенням Сквирської районної ради від 25.06.2014 № 06/03-30-06,  п.п. 5.1.2 п. 5.1, п. 5.6. Статуту комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району», затвердженого рішенням Сквирської районної ради від 20.06.2019 №03-34-07, керуючись п.20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Призначити на посаду директора комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» Мандригу Олександра Володимировича з _____________ 2020 року.

2. Доручити голові Сквирської районної ради укласти з Мандригою Олександром  Володимировичем контракт терміном на 3 роки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  регламенту, законності та правопорядку.

              

                                                                   

Голова ради                                   В. Гриша

 

м. Сквира

___ ______________2020 року

№ ___-42-07