Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                                          ПРОЄКТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району 

 

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України «Про оренду державного та комунального майна», «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад Сквирського району, затвердженого рішенням Сквирської районної ради від 26.10.2017 №08-18-07, рішення сесії Сквирської районної ради від 16.10.2013 №06-23-06 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад Сквирського району», розпорядження Сквирської районної державної адміністрації від 05.11.2019  №269 «Про припинення (ліквідацію) управління агропромислового розвитку Сквирської  районної державної адміністрації», з метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи подання КНП СРР «Сквирська центральна районна лікарня», Сквирської центральної районної аптеки №25, комісії з припинення управління агропромислового розвитку Сквирської районної державної адміністрації,  Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, висновки,та рекомендації постійних депутатських комісій,  районна  рада    

                                                              

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Комунальному некомерційному підприємству Сквирської районної ради «Сквирська центральна районна лікарня»:

1.1. Надати дозвіл на передачу в оренду на конкурсній основі приміщення загальною площею 4,8 кв.м у нежитловій будівлі інфекційного корпусу, який розташовано за адресою: вул. Київська, 12, м.Сквира Київської області.

2. Сквирській районній раді:

2.1. Прийняти безоплатно у спільну власність територіальних громад Сквирського  району із  власності Сквирської центральної районної аптеки №25 нерухоме майно -  нежитлове приміщення в квартирному (багатоповерховому) житловому будинку з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями, загальною площею 1083,6 кв.м, яке розташоване за адресою: вул.Соборна, 38, м.Сквира Київської області, у якому розміщено Сквирську центральну районну аптеку №25.

2.2. Затвердити склад комісії з приймання-передачі нежитлового приміщення в квартирному (багатоповерховому) житловому будинку з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями, загальною площею 1083,6 кв.м, яке розташоване за адресою: вул.Соборна, 38, м.Сквира Київської області, у якому розміщено Сквирську центральну районну аптеку №25 (додаток 1).

2.3. Визначити Сквирську центральну районну аптеку №25 балансоутримувачем нежитлового приміщення в квартирному (багатоповерховому) житловому будинку з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями, загальною площею 1083,6 кв.м, яке розташоване за адресою: вул.Соборна, 38, м.Сквира Київської області.

3. Визначити комунальну установу Сквирської районної ради Відділ з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району (далі Відділ) балансоутримувачем  майна, що належить до об’єктів майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, нежитлових будівель літерами «А», «Б», «В» загальною площею 409,1 кв.м, розташованих за адресою: вул.Богачевського, 42-Б, м.Сквира Київської області.

4. Затвердити склад комісії з приймання-передачі нежитлових будівель літерами «А», «Б», «В» загальною площею 409,1 кв.м, розташованих за адресою:  вул.Богачевського, 42-Б, м.Сквира, Київської області (додаток 2).

Комісії з припинення управління агропромислового розвитку Сквирської районної державної адміністрації передати з балансу, а Відділу прийняти на баланс у строк до 08.01.2020 майно, що належить до об’єктів спільної власності територіальних громад Сквирського району: нежитлові будівлі літерами «А», «Б», «В» загальною площею 409,1кв.м, розташовані за адресою:  вул.Богачевського, 42-Б, м.Сквира Київської області.

Відділу внести зміни до договорів оренди майна, що належить до об’єктів спільної власності територіальних громад Сквирського району, у нежитлових будівлях, розташованих за адресою:  вул.Богачевського, 42-Б,  м.Сквира Київської області.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Сквирської районної ради В.Гришу та постійну депутатську комісію з  питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

Голова ради                                      В.Гриша

 

м. Сквира                                         

____________ 2019 року

№ _________________