Про звернення до Київської обласної державної адміністрації щодо зменшення розміру орендної плати за користування земельною ділянкою площею 6,8082 га ТОВ «Агрохолдінг Сквира»

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЄКТ

 

Про звернення до Київської обласної державної

адміністрації щодо зменшення розміру орендної

плати за користування земельною ділянкою

площею 6,8082 га ТОВ «Агрохолдінг Сквира»

 

Розглянувши лист Сквирської районної державної адміністрації від 28.10.2019 №06-44/2637 щодо перегляду ставки орендної плати, яка була встановлена Київською обласною державною адміністрацією ТОВ «Агрохолдінг Сквира» у розмірі 12% за земельну ділянку з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площею 6,8082 га, що знаходиться за межами м. Сквира на території Сквирської міської ради (розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 03.05.2018 №270 «Про надання в оренду земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Агрохолдінг Сквира»), зважаючи на те, що ТОВ Агрохолдінг Сквира" має створити 55 робочих місць та залучити 12 млн. доларів інвестицій,  відповідно до ч.5 ст. 122, ст.ст. 116, 124 Земельного кодексу України, ст. 288 Податкового кодексу України, Закону України «Про оренду землі», враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних, водних та лісових ресурсів, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Клопотати перед Київською обласною державною адміністрацією щодо внесення нею змін до п.3 розпорядження від 03.05.2018 №270 «Про надання в оренду земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Агрохолдінг Сквира» виклавши його в новій редакції, а саме: «Установити річну орендну плату – три відсотки від нормативної грошової оцінки земельної ділянки терміном на 3 роки».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних, водних та лісових ресурсів.

 

Голова ради                            В. Гриша

 

м. Сквира

_________________ 2019 року

№ ___-___-07