Про затвердження районної Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико- Санітарної допомоги» на 2020 рі

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЄКТ

 

Про затвердження районної Програми розвитку

та підтримки комунального некомерційного

підприємства Сквирської районної ради

«Сквирський районний центр первинної медико-

санітарної допомоги» на 2020 рік

 

            Розглянувши проєкт районної Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік, схвалений розпорядженням виконуючої обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації від 28 жовтня 2019 року  №260, відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», розпорядження Кабінету Міністрів України  від 30 листопада 2016 року №1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я України», розпорядження Кабінету Міністрів України  від 15 листопада 2017 року № 821-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я на період до 2020 року», керуючись ст. п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну Програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік (додається).

2. Сквирській райдержадміністрації передбачати кошти на виконання заходів Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на голову ради В.Гришу та постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів.

 

Голова ради                 В. Гриша

 

м. Сквира

__________ 2019 року

№_____-07