Про затвердження Районної програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2020 рік

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЄКТ

 

Про затвердження Районної програми

інтеграції, соціальної адаптації та

захисту внутрішньо переміщених осіб

на 2020 рік

 

            Розглянувши проєкт Районної програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2020 рік, схвалений розпорядженням виконуючої обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації від 20.10.2019 №258, з метою підтримки сімей, що переїхали на тимчасове проживання з території південних та східних областей України та опинилися у складних життєвих обставинах, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Районну програму інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2020 рік (додається).

2. Управлінням, відділам  та іншим структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, районним установам та організаціям забезпечити безумовне виконання заходів щодо реалізації Програми.

3. Сквирській райдержадміністрації під час формування районного бюджету передбачати кошти на виконання заходів Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника голови ради О.Грищенко та постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

Голова ради                          В. Гриша

 

 

м. Сквира

___________ 2019 року

№__________-07