Про затвердження районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський центральна районна лікарня» на 2020 рік

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЄКТ

 

Про затвердження районної програми фінансової

підтримки комунального некомерційного

підприємства Сквирської районної ради

«Сквирський центральна районна лікарня» на 2020 рік

            Розглянувши проєкт районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський центральна районна лікарня» на 2020 рік, схвалений розпорядженням виконуючої обов’язки  голови Сквирської райдержадміністрації від 28 жовтня 2019 року №261, відповідно до Закону України  «Основи законодавства України про охорону здоров’я», розпорядження Кабінету Міністрів України  від 30 листопада 2016 року №1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я України», розпорядження Кабінету Міністрів України  від 15 листопада 2017 року № 821-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я на період до 2020 року», керуючись ст. п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський центральна районна лікарня» на 2020 рік (додається).

2. Сквирській райдержадміністрації передбачити кошти на виконання заходів Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника голови ради О.Грищенко та постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів.

 

Голова ради                                 В. Гриша

 

м. Сквира

__________ 2019 року

№ _____-07