Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                                          ПРОЄКТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району 

 

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»,  Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, затвердженого рішенням Сквирської районної ради від 18.10.2018 № 09-26-07, враховуючи подання Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій,  районна  рада    

                                                              

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити Звіт про оцінку майна суб’єкта оціночної діяльності ТОВ «Лідер Плюс» про ринкову вартість об’єкта спільної власності територіальних громад Сквирського району – нежитлової будівлі загальною площею 219,6 кв.м., яка розташована за адресою: Київська область, Сквирський район, село Горобіївка, бульвар Сквирський, буд. 3-В, у сумі  62021 (шістдесят дві тисячі двадцять одна) грн. 00 коп .без  врахування 20% ПДВ (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

Голова ради                                     В.Гриша

м. Сквира                                         

____________ 2019 року

№ _________________