Про внесення змін до районної Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЄКТ

Про внесення змін до районної Програми

розвитку та підтримки комунального

некомерційного підприємства Сквирської

районної ради «Сквирський районний центр

первинної медико-санітарної допомоги»

 на 2018-2019 роки

Розглянувши лист директора  комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Н.Колесник-Гавронської щодо внесення змін до районної Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018-2019 роки, відповідно до Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання»,    враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до районної Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням сесії Сквирської районної ради від 08.08.2019 № 08-35-07  (додаються).

 2. Сквирській райдержадміністрації, комунальному некомерційному підприємству Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» забезпечити виконання заходів Програми відповідно до своїх повноважень.

3. Сквирській райдержадміністрації передбачити кошти на виконання заходів, передбачених Програмою, виходячи із реальних можливостей районного бюджету та його пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О. Грищенко та постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів.

 Голова ради                                            В. Гриша

м. Сквира

__________  2019 року

№ _________________