Про затвердження протоколу № 1 засідання аукціонної комісії Сквирської районної ради для продажу нежитлової будівлі, розташованої за адресою Київська область, Сквирський район, м.Сквира, вул.Соборна

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                                          ПРОЄКТ

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження протоколу № 1 засідання

аукціонної комісії Сквирської районної ради

для продажу нежитлової будівлі, розташованої

за адресою Київська область, Сквирський район,

м.Сквира, вул.Соборна, 53, від 04.09.2019р.

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V«Прикінцеві та перехідні положення» Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432 «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, рішень Сквирської районної ради від 20.12.2018  №19-29-07 «Про затвердження Переліку об’єктів майна спільної власності територіальних громад Сквирського району», від 08.08.2019 №18-35-07 «Про  приватизацію нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вул.Соборна, 53, м. Сквира Київської області», від 14.03.2019  №22-32-07 «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії Сквирської районної ради в новій редакції», враховуючи подання Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій,  районна  рада

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити протокол № 1 засідання аукціонної комісії Сквирської районної ради для продажу нежитлової будівлі, розташованої за адресою: Київська область, Сквирський район, м.Сквира, вул.Соборна, 53, що додається.

2. Протягом 10 робочих днів з дати прийняття цього рішення опублікувати на офіційному вебсайті Сквирської районної ради, в електронній торговій системі та в районній газеті «Вісник Сквирщини» інформаційне повідомлення.  

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на В.Гришу та постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

Голова ради          В. Гриша

м. Сквира                                         

____________ 2019 року

№ _________________