Про затвердження районної програми місцевих стимулів для медичних працівників Сквирського району на 2019-2022 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЄКТ

 

Про затвердження районної програми

місцевих стимулів для медичних працівників

Сквирського району на 2019-2022 роки

 

Розглянувши листи комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирська центральна районна лікарня» та комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», розглянувши проєкт районної програми місцевих стимулів для медичних працівників Сквирського району на 2019-2022 роки, відповідно до Законів України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити районну програму місцевих стимулів для медичних працівників Сквирського району на 2019-2022 роки (додається).

  2. Сквирській райдержадміністрації, комунальному некомерційному підприємству Сквирської районної ради «Сквирська центральна районна лікарня» та комунальному некомерційному підприємству Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», міській та сільським радам  забезпечити виконання заходів Програми відповідно до своїх повноважень.

 3. Сквирській райдержадміністрації передбачити кошти на фінансування заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко та постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

Голова ради                          В. Гриша

м. Сквира

_____________  2019 року

№ ___-35-07