Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                                          ПРОЄКТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району 

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V«Прикінцеві та перехідні положення» Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», рішення Сквирської районної ради №06-23-16 від 16.10.2013р. «Про оренду майна спільної власності територіальних громад Сквирського району» враховуючи подання Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій,  районна  рада

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1. Визнати таким, що втратив чинність п.3.1. рішення Сквирської районної ради від 02 серпня 2005 року № 03-19-04 «Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад району».

2. Викласти абзац 2 п. 4 рішення Сквирської районної ради від 23.07.2019  №14-33-07 «Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району» в такій редакції:

«Надати дозвіл комунальній установі Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району використовувати 100,0 % внесеної орендної плати за користування майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району з  травня 2019 року до завершення платежів за 2019 рік (крім орендної плати, що надходить від короткотермінової оренди майна)».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

Голова ради                                         В. Гриша

м. Сквира                                         

____________ 2019 року

№ _________________