Про затвердження Статуту комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» в новій редакції

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЄКТ

 

Про затвердження Статуту комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» в новій редакції

 

Розглянувши лист директора комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району»  та поданий проект Статуту комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» в новій редакції, розроблений відповідно до  Наказу Міністерства юстиції України від 02.06.2014 № 864/5 "Про затвердження Типового положення про архівну установу сільської, селищної, міської ради, ради об'єднаної територіальної громади для централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.06.2014 за №592/25369, відповідно до ч. 5 ст. 57 Господарського кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань регламенту, законності і правопорядку, керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

     1. Змінити скорочену назву комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» з КУ СРР «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» на КУ Сквирської райради „Трудовий архів”.

2. Сквирська районна рада, основний орган управління юридичної особи надає повноваження Сквирській районній державній адміністрації в частині здійснення фінансування комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району».

     3. Змінити юридичну адресу комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» з 09000, Київська обл., м. Сквира, вул. Леніна, 38 на 09001 Київська обл., м. Сквира, вул. Київська, 12.

4. Затвердити Статут  комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» в новій редакції (додається).

5. Комунальній установі Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» забезпечити в установленому законом порядку державну реєстрацію  змін до установчих документів  (Статуту).  

 6. Визнати таким, що втратило чинність рішення сесії Сквирської районної ради від 23.05.2019 №08-33-07 «Про затвердження Статуту комунальної установи Сквирської районної ради „ Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району ” в новій редакції».

7. Контроль за виконання цього рішення покласти на голову Сквирської районної ради В.Гришу та постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності і правопорядку.

 

Голова ради                                              В. Гриша

 

м. Сквира

_______________  2019 року

№ ___-34-07