Про звіт Сквирської райдержадміністрації про виконання повноважень, делегованих Сквирською районною радою. Оновлений 10.05.2019

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

 

Про звіт Сквирської райдержадміністрації  

про  виконання повноважень,  делегованих

Сквирською районною радою

 

 

Відповідно до статей 14, 15, 34 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини 1 статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні,  рішення сесії  Сквирської районної ради від 23 грудня 2015 року №06-03-07  «Про делегування повноважень Сквирської районної ради Сквирській райдержадміністрації» Сквирська райдержадміністрація здійснює делеговані повноваження в межах компетенції та ресурсів.

Робота щодо виконання райдержадміністрацією  делегованих районною радою повноважень була спрямована на всебічне задоволення прав і свобод громадян, їх матеріальних та духовних запитів, виконання програмних документів, у тому числі Програми соціально-економічного і культурного  розвитку Сквирського  району на  2018 рік.

За звітний період Сквирською райдержадміністрацією розроблено та подано на затвердження 16 районних програм. Загалом структурні підрозділи райдержадміністрації виконують завдання, які передбачені в 39 районних програмах. З метою контролю за виконанням цих програм Сквирська районна рада заслухала звіти по 8 з них. Також було заслухано звіт райдержадміністрації про стан фінансування районних програм, затверджених Сквирською районною радою

Проте, через відсутність доповідача не було заслухано питання про стан виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сквирському районі на 2017-2018 роки.

Сквирськ