Про затвердження районної Програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Сквирського району на 2019-2020 роки. Оприлюднено 11.02.2019

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЕКТ

 

Про затвердження районної Програми правової освіти та надання безоплатної правової

допомоги населенню Сквирського району

на 2019-2020 роки

 

Розглянувши проект районної Програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Сквирського району на 2019-2020 роки, схвалений розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 03 січня 2019 року № 1, відповідно до статей 57, 59 Конституції України, Закону України „ Про безоплатну правову допомогу”, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

            1. Затвердити районну Програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Сквирського району на 2019-2020 роки (додається).

            2. Сквирській райдержадміністрації, Сквирському бюро правової допомоги та Білоцерківському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечити виконання заходів Програми відповідно до своїх повноважень.

3. Сквирській райдержадміністрації щорічно інформувати районну раду про хід та виконання Програми.

            4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко та постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності і правопорядку.

 

Голова ради                                    В. Гриша

 

м. Сквира

________________ 2019 року

№ ____________