Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунального закладу Сквирської районної ради «Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр». Оприлюднено 08.02.

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

 

Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунального закладу Сквирської районної ради «Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр»

            Розглянувши листи в. о. начальника відділу освіти Сквирської райдержадміністрації від 05.02.2019 № 115, відповідно до п. 45 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. № 545, наказу Міністерства освіти і науки України від 03.10.2018 року № 1051 «Про затвердження примірних положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру», п. 44 Статуту комунального закладу Сквирської районної ради «Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр», затвердженого рішенням сесії від 22.12.2017 №06-21-07, з метою визначення механізму проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунального закладу Сквирської районної ради «Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр», керуючись пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури,  районна рада

ВИРІШИЛА:

  1.  Затвердити Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунального закладу Сквирської районної ради «Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр» (додаток 1).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради О.Грищенко. та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

Голова ради             В. Гриша

 

 

м. Сквира

___ __________  2019 року

№ _____________-07