Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії Сквирської районної ради для продажу об’єктів малої приватизації в новій редакції. Оприлюднено 12.02.2019

 

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

                                                                                                                                       ПРОЕКТ

 

 

Про  затвердження Положення про діяльність

аукціонної комісії Сквирської районної ради

для продажу об’єктів малої приватизації

в новій редакції

 

Відповідно до п. 20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ч.4 ст.15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 432 від 10.05.2018р., наказу Фонду державного майна України від 06.04.2018 № 486 «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації та Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів великої приватизації», враховуючи подання Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій,  районна  рада

                                                                   В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Положення про діяльність аукціонної комісії Сквирської районної ради для продажу об’єктів малої приватизації в новій редакції (додаток ).         
  2. Визнати таким, що втратило чинність рішення сесії Сквирської районної ради від 26.06. 2018 № 13-24-07 «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії Сквирської районної ради для продажу об’єктів малої приватизації».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

Голова ради                               В. Гриша

 

м. Сквира

_______________   2019 року

№ __________________