Про стягнення боргу та повернення майна корпорацією «Елтекс». Оприлюднено 13.02.2019

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

 

Про  стягнення боргу та повернення майна  корпорацією «Елтекс»

 

Заслухавши начальника комунальної установи Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району О.Гашенко та директора корпорації «Елтекс» Я.Бикова, з метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, в зв’язку з не виконанням  рішення сесії Сквирської районної ради від 05.09.2018 №16-25-07 «Про продовження договору оренди нежитлових приміщень з корпорацією «Елтекс», а саме: представником корпорації «ЕЛТЕКС» не було надано повного пакету документів, в тому числі документів, що засвідчують повноваження підписантів,  не було проведено  оцінку об'єкта   оренди, що передбачено ч.2 ст.11 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», що унеможливило  продовжити терміном на 1 (один) рік договір оренди нежитлових приміщень (в новій редакції), розташованих за адресою: вул. Київська,  4 та вул. Київська, 6, м. Сквира, Київська область, який було укладено 01.10.2015 року між комунальною установою Сквирської районної ради Відділом з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району та корпорацією «Елтекс», на виконання  рекомендацій постійних депутатських комісій з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури та з питань регламенту, законності і правопорядку від 13.12.2018 року «Про хід виконання рішення Сквирської районної ради від 05 вересня 2018 року №16-25-07 «Про продовження договору оренди нежитлових приміщень з корпорацією «Елтекс», відповідно до п.20 ч.1 ст.43, ст.49, пункту 10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 17 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», рішення сесії Сквирської районної ради від 16.10.2013 №06-23-06 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад Сквирського району», враховуючи висновки та рекомендації постійних депутатських комісій, районна  рада

                                                                   В И Р І Ш И Л А:

  1. Витребувати майно,  а саме: будівлі, що розташовані за адресою: вул. Київська, 4 і вул. Київська, 6 у м. Сквира, з користування корпорації «Елтекс», ідентифікаційний код юридичної особи 30726785, місцезнаходження: вул. Гімназійна, 45, м. Переяслав-Хмельницький, Київська область, 08400. 
  2. У разі неповернення майна та несплати боргу за користування будівлями та земельною ділянкою, з урахуванням штрафних санкцій, Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району підготувати матеріали та звернутися до суду з позовом про витребування майна з користування корпорації «Елтекс» та стягнення заборгованості за його користування.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Сквирської районної ради В.Гришу та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури Сквирської районної ради.

 

Голова ради                            В. Гриша

 

м. Сквира

__________ 2019 року

№ ___-___-07