Про затвердження Програми з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2019 рік в Сквирському районі. Оприлюднено 15.11.2018 року

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

 Про затвердження Програми з організації                                                                                     

громадських та інших робіт тимчасового                                                                                             

характеру на 2019 рік в Сквирському районі

З метою вирішення питань тимчасової зайнятості населення Сквирського району, зменшення масштабів безробіття, забезпечення соціальних гарантій громадян, які тимчасово втратили роботу, та надання посильної допомоги в благоустрої і впорядкуванні територій, зон відпочинку, інших природоохоронних та історичних об’єктів, розглянувши проект Програми з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2019 рік в Сквирському районі, схвалений розпорядженням Сквирської райдержадміністрації від 27.09.2018 № 379, відповідно до Законів України “Про зайнятість населення”, “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 175 "Про затвердження Положення про порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру", враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку району,  бюджету та фінансів, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2019 рік в Сквирському районі (додається).                                                                     

2. Для координації роботи та контролю за проведенням громадських та інших робіт тимчасового характеру затвердити перелік підприємств та організацій, які будуть брати участь в проведенні громадських та інших робіт тимчасового характеру (додаток 1), перелік видів громадських та інших робіт тимчасового характеру (додаток 2) та склад комісії для виконання Програми (додаток 3).                                                                                                                           

3. Структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування Сквирського району, Сквирському районному центру зайнятості, районній організації Червоного Хреста, комунальним підприємствам Сквирського району, провідним роботодавцям забезпечити виконання Програми з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2019 рік в Сквирському районі.                                                                     

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради Гришу В.В. та постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів.

 

 Голова ради                               В.В.Гриша

 м. Сквира

______________2018 року

№ ________

 

Додатки