Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району. Оновлений 03.12.2018

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району

 

     Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про порядок надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сквирського району, затвердженого рішенням Сквирської районної ради від 16.10.2013р.  №06-23-06, з  метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи подання Відділу з управління комунальним майном, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  Перелік майна, що не використовується балансоутимувачами  та може бути надане в оренду (додаток 1)

2. Визначити балансоутримувачем  майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сквирського району, а саме: нежитлової будівлі, яка розташована за адресою: Бульвар Сквирський, 3-В, с. Горобіївка, Сквирський район, Київська область, комунальну установу Сквирської районної ради Відділ з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району.

3. Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району  прийняти на баланс нежитлову будівлю, розташовану за адресою: Бульвар Сквирський, 3-В, с. Горобіївка, Сквирський район, Київська область.

4. Внести зміни до Додатку 2 рішення Сквирської районної ради  від  26.10.2017   № 08-18-07 «Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району», а саме: доповнити  Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сквирського району (нерухоме майно)  наступними об’єктами нерухомого майна:

Розділ 8 доповнити  наступною інформацією:

8.7.

Об’єкти:

219,6

---

Сквирський район

с.Горобіївка

Бульвар Сквирський, 3-В

8.7.1.

Нежитлова будівля

219,6

---

 

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради Грищенко О.Г. та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури Сквирської районної ради.

 

Голова ради                                        В.В. Гриша

м. Сквира

_______________ 2018 року

№ _________________