Про підтримку звернення депутатів Сквирської районної ради щодо необхідності реагування на ситуацію, що склалася на ринку електричної енергії. Опубліковано 19.11.2018

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

 

Про підтримку звернення депутатів Сквирської

районної ради щодо необхідності реагування на

ситуацію, що склалася на ринку електричної енергії

 

Відповідно до ст. 43, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13, 19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту Сквирської районної   ради 07 скликання, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії ради з питань регламенту, законності та правопорядку, рада вирішила:

 

1. Підтримати наступні звернення депутата Сквирської районної ради  07 скликання Грищенко О.Г. , що додаються:

1.1 Звернення до Президента України щодо необхідності реагування на ситуацію, що склалася на ринку електричної енергії, що додається.

1.2 Звернення до Прем’єр міністра України щодо необхідності реагування на ситуацію, що склалася на ринку електричної енергії, що додається.

1.3 Звернення до Голови Верховної Ради України щодо необхідності реагування на ситуацію, що склалася на ринку електричної енергії, що додається.

1.4 Звернення до Генеральної прокуратури України щодо необхідності реагування на ситуацію, що склалася на ринку електричної енергії.

2. Направити звернення за належністю для відповідного розгляду.

3. Опублікувати дане рішення на офіційному веб-сайті Сквирської районної  ради.

4.