Про стан виконання Програми з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2018 рік в Сквирському районі

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Проект

 Про стан виконання Програми з організації 

громадських та інших робіт тимчасового характеру

на 2018 рік в Сквирському районі

 

Заслухавши та обговоривши інформацію директора Сквирського районного центру зайнятості Кривуші С.Г. «Про стан виконання Програми з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2018 рік в Сквирському районі», районна рада зазначає, що Сквирським районним центром зайнятості протягом січня-вересня 2018 року проводилася робота з органами місцевого самоврядування та роботодавцями району щодо організації оплачуваних громадських та інших робіт тимчасового характеру. Так, станом на 17 вересня 2018 року до цих робіт залучено 145 осіб з числа безробітних ( за 2017 рік – 165 осіб).

За рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття укладено 17 договорів на проведення оплачуваних громадських робіт по благоустрою території та залучено 42 особи з числа безробітних. Використано коштів 107870,60 грн., з них коштів Фонду – 53935,30 грн.

Договори на виконання громадських робіт укладено лише із Сквирською міською радою та трьома сільськими радами – Горобіївською, Шамраївською та Буківською. За інформацією Сквирського районного центру зайнятості, 11 сільських рад не мають коштів на фінансування громадських робіт, а 13 сільських рад – не мають потреби в організації цих робіт.

До участі в роботах тимчасового характеру за рахунок коштів підприємств залучено 103 особи з числа безробітних. Договори на тимчасові роботи укладено з 10 підприємствами. Найбільшу кількість безробітних залучено до робіт тимчасового характеру на підприємствах: ПП «Новагрос» - 30 осіб, ПРАТ «Білоцерківський консервний завод» - 25 осіб, ДП Дослідне господарство «Сквирське» Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук – 19 осіб та ТОВ Фірма «Грона» - 17 осіб.

Відповідно до п.16 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів, районна рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1. Інформацію директора Сквирського районного центру зайнятості Кривуші С.Г. «Про стан виконання Програми з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2018 рік в Сквирському районі» взяти до відома (додається).

2. Сквирському районному центру зайнятості:

- залучати більшу кількість осіб з числа безробітних до громадських та інших робіт тимчасового характеру, які мають економічну, соціальну та екологічну користь для Сквирського району;

- до 20.11.2018 року подати на затвердження до Сквирської районної ради Програму з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2019 рік в Сквирському районі;

- при  розробці Програми на 2019 рік  передбачати лише ті заходи, які будуть виконані.

3. Сквирському районному центру зайнятості та сільським радам  активізувати роботу із сільськими радами та роботодавцями щодо залучення осіб з числа безробітних до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Сквирської районної ради Гришу В.В. та постійну депутатську  комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

Голова ради                                       В.В. Гриша

 

м. Сквира

__  жовтня 2018 року

№ __-26-07

 

 Додаток 1

Додаток 2