Про захист порушеного права власності. Оприлюднено 08.10.2018 року

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

Про  позов до суду

 

З метою захисту своїх прав та прав територіальної громади Сквирського району, здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, згідно Ухвали Сквирського районного суду від 01.10.2018р. (справа №376/950/18, провадження №2/376/513/2018) за позовом Фіялка Олександра Борисовича, Ящик Наталії Іванівни, Соболя Бориса Володимировича до Сквирської центральної районної аптеки №25, державного реєстратора комунального підприємства «Центр розвитку та інвестицій Васильківського району Київської області» Іванця Василя Васильовича, державного реєстратора Сквирської районної державної адміністрації Київської області Харченко Марини Ігорівни, Сквирської міської ради, комунального підприємства Київської обласної ради «Білоцерківське міжміське бюро технічної інвентаризації» про визнання незаконним та скасування рішення органу суб’єкта владних повноважень», відповідно до ст.19, ст.55 Конституції України, керуючись ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки та рекомендації постійних депутатських комісій, районна  рада

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Звернутися до суду за захистом порушеного права власності на майно, яке перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, а саме: нежитлове приміщення, що розташоване за адресою: вул. Соборна,38, м. Сквира.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності і правопорядку Сквирської районної ради.

 

Голова ради