Про хід виконання рішення Сквирської районної ради від 26.04.2018 № 02-23-07 „Про стан виконання Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2016-2018

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Проект

 

 

Про хід виконання рішення Сквирської районної ради

 від 26.04.2018 № 02-23-07 „Про стан виконання Програми

залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного

клімату в Сквирському районі на 2016-2018 роки”

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу екномічного розвитку Сквирської райдержадміністрації Пилюти О.П. «Про хід виконання рішення Сквирської районної ради від 26.04.2018 №02-23-07 «Про стан виконання Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2016-2018 роки,  районна рада зазначає, що райдержадміністрацією вживались певні зусилля для усунення недоліків.

Сквирською райдержадміністрацією постійно здійснюється моніторинг щодо виконання заходів Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2016-2018 роки, але недостатньо вживаються заходи щодо досягнення результатів, які нею очікуються.

За статистичними даними, у Сквирському районі за січень-червень 2018 року обсяг освоєння капітальних інвестицій склав 136,2 млн. грн., а за відповідний період минулого року - 271,0 млн. грн. Головним джерелом інвестування у 2018, як і у попередні роки, є власні кошти підприємств та організацій району.

Сквирською райдержадміністрацією 18 квітня  2018 року було проведено інвестиційний форум на тему «Створення регіонального інформаційно-виробничого центру прісноводної аквакультури у Сквирському районі» в с. Пустоварівка. З метою реалізації його рекомендацій створено КП «Розвиток аквакультури  Красноліської сільської ради».

Робота  щодо розробки і періодичного оновлення рекламно-іміджевої продукції та інформаційно-презентаційних матеріалів про Сквирський район райдержадміністрацією  не  проводилась.

У засобах масової інформації  та мережі інтернет успішні практики інвестування  висвітлювались недостатньо.

Рішенням сесії районної ради у вересні 2018 року затверджений проект землеустрою щодо встановлення  (зміни) межі села Шамраївка. Таким чином, лише дві громади району мають затверджені генеральні плани сіл – с. Руда та с. Шамраївка.

Відповідно до п. 16 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу екномічного розвитку Сквирської райдержадміністрації Пилюти О.П. „Про стан виконання Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2016-2018 роки” взяти до відома (додається).       

2.  Сквирській районній державній адміністрації:

- забезпечити реалізацію заходів Програми та здійснювати постійний моніторинг щодо її виконання;          

- проводити роботу щодо надання інформаційної та консультативної підтримки органам місцевого самоврядування та громадським організаціям району з питань залучення міжнародної технічної допомоги та проведення навчальних семінарів з проектного менеджменту;

- проводити роз’яснювальну роботу із сільськими радами щодо розробки інвестиційних проектів, спрямованих на розв’язання пріоритетних завдань економічного та соціального розвитку району  шляхом участі у різноманітних конкурсах проектів;  

-     розробити проект Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2019-2020 роки та в установлений строк подати на затвердження до Сквирської районної ради.

 3. Сквирській райдержадміністрації спільно з міською та сільськими радами з метою спрощення процедури надання земельних ділянок інвесторам для впровадження інвестиційної діяльності прискорити роботу щодо розробки генеральних планів населених пунктів району.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Сквирської районної ради Гришу В.В. та постійну депутатську комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

Голова ради                             В.В. Гриша

 

 

м. Сквира

______________  2018 року

№____________