Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району. Оновлено 17.08.2018

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району

 

     Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад Сквирського району, затвердженого рішенням Сквирської районної ради 26.10.2017 №08-18-07, рішення сесії Сквирської районної ради №06-23-06 від 16.10.2013 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад Сквирського району», розглянувши лист голови Сквирської райдержадміністрації від 13.08.2018 №06-44/2259, директора комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» від 30.07.2018 №01-32/36, з  метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи подання Відділу з управління комунальним майном, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій, районна  рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Додатку 2  рішення Сквирської районної ради  від  26 жовтня 2017 року № 08-18-07 «Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району», а саме включити до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сквирського району (нерухоме майно)  наступні об’єкти нерухомого майна:

Розділ 6 доповнити  наступною інформацією

6.8.

ФП Золотуха

118,3

10107,00

с.Золотуха

вул. Шевченка, 13

6.8.1.

Фельдшерський пункт

70,5

 

 

6.8.2

Сарай

37,8

 

 

6.8.3

Сарай з погребом

9,0

 

 

6.8.4

Вбиральня

1,0

 

 

6.8.5

Огорожа

 

 

 

6.8.6

Колодязь

 

 

 

 

2. Вважати такою, що втратила чинність Програма приватизації (відчуження) майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, затверджена рішенням сесії від 25.05.2017 №10-14-07, у зв’язку з набуттям чинності 07.03.2018 нового Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

3. Сквирській районній раді:

Надати дозвіл на передачу в оренду частини нежитлового приміщення загального користування площею до 3 кв. м на першому поверсі адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Богачевського, 28 в м. Сквира Київської області.

4. Відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації:

4.1. Надати дозвіл на передачу в оренду нежитлового приміщення - котельні Горобіївського НВК площею 45,0 кв. м, розташованого за адресою: вул. 8 Березня, 1,  с.Горобіївка Сквирського району Київської області, для облаштування котельні на альтернативних видах палива.

4.2. Надати дозвіл на передачу в оренду нежитлового приміщення - котельні Малолисовецького НВК площею 45,6 кв. м, розташованого за адресою: вул. Центральна, 7а, с.Малі Лисовці Сквирського району Київської області, для облаштування котельні на альтернативних видах палива.

4.3. Надати дозвіл на передачу в оренду нежитлового приміщення - котельні Самгородоцької ЗОШ площею 22,0 кв. м, розташованого за адресою №8 по вул. Центральна, 8, с.Самгородок Сквирського району Київської області, для облаштування котельні на альтернативних видах палива.

4.4. Надати дозвіл на передачу в оренду нежитлового приміщення - котельні Дулицького НВО площею 35,0 кв. м, розташованого за адресою: вул. Шкільна, 1-А,  с.Дулицьке Сквирського району Київської області, для облаштування котельні на альтернативних видах палива.

5. Орендарю – комунальній установі Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району»:

Надати дозвіл на здійснення невід’ємних поліпшень орендованих приміщень у вигляді встановлення віконних гратів у  кількості 4 шт., гратів для дверей у кількості 1 шт., охоронно-протипожежних дверей у приміщенні, розташованому на першому поверсі адміністративної будівлі Сквирської ЦРЛ за адресою: вул. Київська, 12 у м. Сквира Київської області, згідно доданої документації на загальну вартість 30000,00 грн., без права відшкодування понесених витрат.

6. Затвердити склад конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району - нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, 10-А,  с.Селезенівка Сквирського району Київської області (додається).

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури Сквирської районної ради.

 

 

Голова ради                                                                                                             В.В. Гриша

 

 

м. Сквира

_______________ 2018 року

№ _________________

 

 

 

                  ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення сесії Сквирської районної ради

від __________ 2018 року № ___ 

Голова Сквирської районної ради 

 

______________________В.В. Гриша

 

 

Склад конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності

для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району – нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна,  10-А, с. Селезенівка Сквирського району Київської області 

 

 

Гашенко Олена Анатоліївна           

-

начальник Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, голова комісії;

Анодіна Наталія Павлівна

-

юрист Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, секретар комісії

 

Члени комісії:

 

 

Галюк Максим Васильович

-

депутат Сквирської районної ради;

 

Музика Валентина Андріївна

-

депутат Сквирської районної ради;

 

Деркач Сергій Борисович

-

депутат Сквирської районної ради

 

 

 

 

Заступник голови ради                                                                                  О.Г.Грищенко