Про приватизацію об'єкта спільної власності територіальних громад Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

                                                                                                                                     ПРОЕКТ

 

 

Про  приватизацію об’єкта спільної власності

територіальних громад Сквирського району

 

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», рішення Сквирської районної ради від 26 квітня  2018 року № 10-23-07 «Про затвердження Переліку об’єктів майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, що підлягають приватизації у 2018 році», враховуючи подання Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій,  районна  рада

 

                                                                   В И Р І Ш И Л А:

1. Здійснити приватизацію об’єкта малої приватизації, що належить до спільної власності територіальних громад Сквирського району - нежитлової будівлі, розташованої по вул. Соборній, 10-А у с. Селезенівка Сквирського району Київської області (будівлі колишньої Селезенівської школи), загальною площею 2181,5 м2, шляхом продажу на аукціоні без умов.

2. Протягом п’яти робочих днів з дати прийняття цього рішення опублікувати на офіційному веб-сайті районної ради та в електронній торговій системі інформацію про прийняття рішення про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад району.

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради Грищенко О.Г. та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури Сквирської районної ради.

 

Голова ради                                                   В.В. Гриша

 

м. Сквира

____ серпня  2018 року

№ __________________