Про припинення договору оренди нежитлових приміщень з корпорацією «Елтекс». Оприлюднено 31.05.2018

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

Про  припинення договору оренди

нежитлових приміщень з корпорацією «Елтекс»

 

                01 жовтня 2015 року з Корпорацією «ЕЛТЕКС»  було укладено Договір оренди нежитлових приміщень - будинків по вул. Київській, 4-6  у м. Сквира Київської області.

Упродовж дії Договору Орендарем постійно порушуються умови розділу 3 Договору «Орендна плата», а саме – отримуючи прибуток від проведення господарської діяльності, не сплачує (невчасно сплачує) орендну плату за користування приміщеннями та земельною ділянкою. Строк заборгованості становить від 3 до 6 місяців. Питання щодо виконання умов договору корпорацією «Елтекс» неодноразово розглядалось на спільних засіданнях  постійних депутатських комісій з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів, регламенту, законності і правопорядку, комунальної власності та соціальної інфраструктури,  агропромислового розвитку, земельних, водних та лісових ресурсів. Орендарю та бенефіціарному власнику направлялися претензії, листи.

             Зважаючи на тривале повторюване невиконання зобов’язань орендарем,  відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 17 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», рішення сесії Сквирської районної ради від 16.10.2013  №06-23-06 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад Сквирського району», з  метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи подання Відділу з управління комунальним майном, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій, районна  рада

                                                                   В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити дію договору оренди нежитлових приміщень, які розташовані за адресою: вул. Київська 4, 6, м. Сквира, Київської області,  укладеного 01.10.2015 між комунальною установою Сквирської районної ради Відділом з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району (код ЄДРПОУ  03054829), місцезнаходження  якої: вул. Київська,  4/6, м. Сквира, Київська область та корпорацією «Елтекс» (код ЄДРПОУ – 30726785), юридична адреса: вул. Гімназійна, 45, м. Переяслав-Хмельницький, Київська область, 08400,  чинність якого спливає  31 серпня 2018 року.

2. Утворити комісію з прийому-передачі нежитлових приміщень, які перебувають в оренді в корпорації «Елтекс» на підставі договору оренди від 01.10.2015 (додаток 1).

3. Комісії протягом 5 днів прийняти майно та скласти відповідний акт прийому-передачі.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради Грищенко О.Г. та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури Сквирської районної ради.

 Голова ради                                     В.В. Гриша

м. Сквира

____________ 2018 року

№ ____

                                                      Додаток 1    

          

               ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення сесії Сквирської районної ради

від _____________ 2018 року № ___

 

Голова Сквирської районної ради

 ______________________В.В. Гриша

 

Склад комісії

 з прийому-передачі  нежитлових приміщень, які перебувають в оренді

у корпорації «Елтекс» на підставі договору оренди від 01.10.2015 року

 

Галюк Максим Васильович

 

-

депутат Сквирської районної ради

Гашенко Олена Миколаївна

-

начальник Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району;

Деркач  Сергій Борисович

 

-

депутат Сквирської районної ради

Дубінська Інна  Миколаївна

-

головний бухгалтер Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

Котлярчук Сергій Петрович

 

-

депутат Сквирської районної ради

 

 

Заступник голови Сквирської районної ради             О.Г. Грищенко