Про затвердження істотних умов енергосервісного договору для розпорядника бюджетних коштів – відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЕКТ

Про затвердження істотних умов

енергосервісного договору для розпорядника

бюджетних коштів – відділу освіти Сквирської

районної  державної адміністрації

 

Відповідно до ч.7 ст. 22 Бюджетного кодексу України, ст. ст. 5, 6 Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації», Закону України «Про публічні закупівлі», Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації», рішення сесії Сквирської районної ради від 26 квітня 2018 року № 07-23-07 «Про закупівлю енергосервісу для об’єктів енергосервісу відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити істотні умови енергосервісного договору за об’єктом енергосервісу - будівлі Сквирського НВО « ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 –ДНЗ », за адресою: вул. Слобідська , 35,  м. Сквира, Сквирського району, Київської області згідно з додатком.

2. Відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації, у порядку, визначеному чинним законодавством України:

2.1. Забезпечити укладання енергосервісного договору згідно з істотними умовами, зазначеними в додатку.

2.2. При складанні та поданні бюджетних запитів на 2018 рік та наступні роки протягом терміну дії енергосервісних договорів враховувати потребу у видатках на оплату енергосервісу з урахуванням показників скорочення споживання теплової енергії, визначених істотними умовами, затверджених цим рішенням, та фіксованих відсотків сум скорочення витрат на оплату теплової енергії, згідно з умовами енергосервісних договорів, укладених відповідно до цього рішення.

2.3.  Здійснити інші організаційно-правові дії, необхідні для укладення та належного виконання умов енергосервісного договору.

3.  Сквирській райдержадміністрації при внесенні змін до бюджету на 2018 рік та наступні бюджетні періоди протягом строку дії енергосервісного договору передбачати кошти на оплату енергосервісу в установленому законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради Грищенко О.Г. та на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури .

 

Голова ради                                  В.В. Гриша

м. Сквира

____ червня 2018 року

____-24-07