Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЕКТ

 

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району

 

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад Сквирського району, затвердженого рішенням Сквирської районної ради від 26.10.2017 № 08-18-07, з  метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи подання Відділу з управління комунальним майном, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій, комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності, районна  рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Визначити балансоутримувачем  майна, що належить до об’єктів права спільної власності територіальних громад Сквирського району, а саме:  нежитлової будівлі, розташованої по вул. Соборній, 53 у м. Сквира, Київської області комунальну установу Сквирської районної ради Відділ з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району.

2. Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району  прийняти на баланс майно, що належить до об’єктів права спільної власності територіальних громад Сквирського району, а саме - нежитлову будівлю, розташовану по вул. Соборній, 53 у м. Сквира, Київської області.

3. Внести зміни до Додатку 2  рішення Сквирської районної ради  від  26 жовтня 2017 року № 08-18-07 «Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району», а саме: доповнити  Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сквирського району (нерухоме майно)  наступними об’єктами нерухомого майна:

 

п/п

Балансоутримувач (повна назва згідно відомостей, внесених до державного реєстру)                             та назва об’єкта нерухомості

Загальна площа, м2

Вартість

Адреса об’єкта нерухомості

3.

Відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської  районної

 

 

 

3.4.

Об’єкти:

308,7

---

м. Сквира,

вул. Слобідська, 94

3.4.1.

Клуб

308,7

---

6.

Комунальний заклад Сквирської районної ради «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

 

 

 

 

 

6.7.

Об’єкти:

534,7

504038,00

с. Самгородок,

вул. Петровського, 8

6.7.1.

Нежитлова будівля (приміщення колишнього будинку інтернату)

534,7

504038,00

8.

Комунальна установа Сквирської районної ради Відділ з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

 

 

 

8.6.

Об’єкти:

390,4

---

м. Сквира,

вул. Соборна, 53

8.6.1.

Нежитлова будівля (приміщення колишньої кіномережі)

390,4

---

           

4. Сквирській районній раді

  1. Надати дозвіл на передачу в оренду частини нежитлового приміщення площею 10,2 м. кв. на першому поверсі адміністративної будівлі, розташованої за адресою вул. Богачевського, 28 в м. Сквира Сквирського району Київської області, для розміщення громадської приймальні народного депутата України Гудзенка Віталія Івановича.

 Згідно п.10 «Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад  Сквирського району» затвердженої рішенням Сквирської районної ради №06-23-06 від 16.10.2013р. встановити розмір річної орендної плати за оренду нежитлового приміщення – 1грн.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради Грищенко О.Г. та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

 

 

 

Голова ради                                                В.В. Гриша

 

 

м. Сквира

____ червня 2018 року

№ _________________