Про розірвання договору оренди нежитлових приміщень з ТОВ «Влакос» у судовому порядку

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

 

Про  розірвання договору оренди

нежитлових приміщень з ТОВ «Влакос»

у судовому порядку

 

       08.08.2002 року  з ТОВ „Влакос” було укладено Договір оренди нежитлового приміщення будинків №4, 6 по вул. Київській у м.Сквира Київської області.

Згідно з умовами Договору - Орендна плата сплачується Орендарем незалежно від наслідків господарської діяльності. Орендар постійно порушує істотні умови договору, а саме - отримуючи прибуток від проведення господарської діяльності не сплачує (невчасно сплачує) орендну плату за користування приміщеннями та земельною ділянкою. Строк заборгованості становить від 3 до 8 місяців. Питання щодо виконання умов договору ТОВ «Влакос» неодноразово було внесено на спільний  розгляд постійних депутатських комісій з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів, -регламенту, законності і правопорядку; - комунальної власності та соціальної інфраструктури; - агропромислового розвитку, земельних, водних та лісових ресурсів. Орендарю та бенефінцеарному власнику направлялися претензії, листи.

   Зважаючи на тривале повторюване невиконання зобов’язань орендарем, відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.26 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», рішення сесії Сквирської районної ради №06-23-06 від 16.10.2013р. «Про оренду майна спільної власності територіальних громад Сквирського району», з  метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи подання Відділу з управління комунальним майном, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій,  районна  рада

                                                        В И Р І Ш И Л А:

  1. Розірвати в судовому порядку, договір оренди нежитлових приміщень, розташованих за адресою вул.Київська 4, 6 у м.Сквира Київської області,  укладений 08.08.2002р. між комунальною установою Сквирської районної ради Відділом з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, ідентифікаційний код ЄДРПОУ  03054829, місцезнаходження  якої: вулиця Київська будинок 4/6, місто Сквира, Київська область (далі за текстом – Орендодавець) та ТОВ «Влакос», код ЄДРПОУ - 24081279, юридична адреса вул.Київська 4, 6 у м.Сквира Київської області,.
  2. Доручити Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району підготувати матеріали та звернутися до суду з позовом про розірвання договору оренди та стягнення заборгованості за договором.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради Грищенко О.Г. та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури Сквирської районної ради

 

Голова ради                                                В.В. Гриша

м. Сквира

____ червня 2018 року

№ ___-24-07