Про хід виконання рішення Сквирської районної ради від 28.11.2017 номер 04-19-07 Про заслуховування звіту директора Сквирського дитячого будинку Надія Сквирської районної ради Майорко Н.В. про діяльн

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЕКТ

Про хід виконання рішення Сквирської районної ради від 28.11.2017 № 04-19-07 «Про заслуховування звіту директора Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської районної ради Майорко Н.В. про діяльність закладу»

 

Заслухавши і обговоривши інформацію директора Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської районної ради Майорко Н.В. та начальника відділу освіти Сквирської райдержадміністрації Заболотного О.В.,  районна рада відзначає, що робота по управлінню комунальним закладом налагоджується, здійснюється у відповідності до Статуту комунального закладу та на підставі посадових обов’язків, затверджених начальником відділу освіти Сквирської райдержадміністрації.

На виконання рішення сесії районної ради  від 28.11.2017 № 04-19-07 «Про заслуховування звіту директора Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської районної ради Майорко Н.В. про діяльність закладу» відділом освіти Сквирської райдержадміністрації було проведено службове розслідування та за результатами роботи комісії складено довідку від 11.11.2017 року. Враховуючи численні порушення, які були виявлені під час перевірки, директору закладу Майорко Н.В. було оголошено догану відповідно до ст. 147 КЗпП України (наказ від 13.12.2017 №67-К) та встановлено терміни для усунення недоліків.

В ході проведеної повторної перевірки встановлено, що частково усунуті недоліки, а саме: створено номенклатуру справ (наказ від 17.01.2018 року №6-7), належним чином оформляються протоколи засідань з усіх питань, що належить до компетенції закладу, укомплектовано особові справи вихованців, призначено відповідальну особу. В той же час комісією встановлено, що документація директором закладу ведеться на неналежному рівні.  Керівництвом закладу було налагоджено співпрацю із Сквирським бюро правової допомоги, у зв’язку з чим є поліпшення у підготовці позовних заяв про позбавлення батьківських прав, про оформлення спадщини, вирішуються питання стягнення аліментів на користь дітей, вживаються відповідні дії щодо злісних неплатників аліментів. Також вирішуються питання щодо закріплення житлової площі за вихованцями закладу, та питання реєстрації права власності на земельні ділянки (паї). Посада юриста у закладі відсутня. Директором здійснюється контроль за організацією харчування дітей, створено бракеражну комісію, яка допомагає контролювати якість страв. Створено  умови для успішної адаптації новоприбулих дітей. Забезпечується психолого-педагогічний супровід кожної дитини, стан виховної роботи задовільний. Лікування дітей здійснюється у Сквирській ЦРЛ та Кривошиїнській АЗПСМ. Для перевезення вихованців дитячого будинку  використовується транспорт відділу освіти. Витрати на транспортне забезпечення до місця санаторно-курортного лікування дітей, які перебувають в Сквирському дитячому будинку «Надія» Сквирської районної ради, та на зворотний шлях, передбачено у кошторисі дитячого будинку. Заплановано кошти на придбання приладдя для проведення гурткової роботи.

На черговій 22 сесії районної ради, яка відбулась 01.03.2018 року, на обладнання приміщення дитячого будинку «Надія» протипожежною сигналізацією з виготовленням проектної документації було виділено 90 тис. грн. На черговій 23 сесії районної ради, яка відбулась 26.04.2018 року, на продукти харчування для дитячого будинку «Надія» Сквирської районної ради  було виділено 100 тис. грн., на закупівлю медикаментів 10 тис. грн.

Налагоджено роботу з благодійними організаціями, наявні акти прийому спонсорської допомоги, створено комісію, яка приймає цю допомогу. Порушення, виявлені під час попередньої перевірки, усунуто. Волонтери продовжують забезпечувати заклад медикаментами, продуктами, одягом, матрацами, постільною білизною, розвиваючими іграшками, книгами, забезпечують друкованими зошитами та канцтоварами, оплачують ремонтні роботи.

Зарахування вихованців до закладу проводиться за наказом директора. Станом на 10.05.2018 року у закладі перебуває 22 дитини, з них дітей, які тимчасово влаштовані, оскільки потрапили у складні життєві обставини – 9,  дітей мають статус дітей, які позбавлені батьківського піклування - 13.  Заклад тісно співпрацює із службою у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації, головами сільських та міської рад по питаннях захисту прав дітей і надання їм статусу. Пріоритетом є повернення дитини в сім’ю. За звітний період 4  дітей було повернуто батькам, 1 вихованець продовжує навчання у ДРУ «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» за медичними показниками. Індивідуальна програма дитини-інваліда виконується в повному обсязі, забезпечується дотримання   рекомендацій ЛКК.

Враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури та керуючись п.8 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Інформацію директора Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської районної ради Майорко Н.В. та начальника відділу освіти Сквирської райдержадміністрації Заболотного О.В. взяти до відома (додається).

2. Директору Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської районної ради  Майорко Н.В.  і надалі забезпечувати виконання п.2 рішення сесії районної ради від 28.11.2017 № 04-19-07 «Про заслуховування звіту директора Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської районної ради Майорко Н.В. про діяльність закладу».

2.1. Розглянути питання введення посади юриста до штатного розпису дитячого будинку.

2.2. Усунути недоліки в роботі щодо ведення документації закладу.

3. Сквирській райдержадміністрації в повній мірі забезпечити виконання п.3 рішення сесії районної ради від 28.11.2017 №04-19-07 «Про заслуховування звіту директора Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської районної ради Майорко Н.В. про діяльність закладу», про що поінформувати Сквирську районну раду до 01.11.2018 року.

4. Відділу освіти Сквирської райдержадміністрації здійснювати посилений контроль за роботою дитячого будинку «Надія» Сквирської районної ради. Сприяти подальшому усуненню порушень, які було виявлено під  час службового розслідування.

5. Директору Сквирського дитячого будинку «Надія» Сквирської районної ради Майорко Н.В. та начальнику відділу освіти Сквирської райдержадміністрації Заболотному О.В. про хід виконання цього рішення проінформувати районну раду до 30.12.2018 року.

6.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради Грищенко О.Г. та постійну депутатську комісію з питань  комунальної власності та соціальної інфраструктури.    

 

                                                                           .

Голова ради                                           В.В. Гриша

 

м. Сквира

___________ 2018 року

№ __-24-07

 

Інформація директора дитячого будинка Надія Майорко Н.В.

Інформація  вдділу освіти