Про затвердження районної комплексної програми підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей Щаслива родина успішна країна до 2022 року

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЕКТ

 

 

Про затвердження районної комплексної програми

підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей

"Щаслива родина - успішна країна" до 2022 року

 

Розглянувши проект районної комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей "Щаслива родина - успішна країна" до 2022 року, схвалений розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 29 березня 2018 року № 165, відповідно до Сімейного кодексу України, Цивільного кодексу України, Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про соціальні послуги", "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю", "Про попередження насильства в сім’ї", "Про державну допомогу сім’ям з дітьми", "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", "Про протидію торгівлі людьми", "Про оздоровлення та відпочинок дітей", враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

            1. Затвердити районну комплексну програму підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей "Щаслива родина - успішна країна" до 2022 року  (додається).

            2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування забезпечити виконання заходів Програми відповідно до своїх повноважень.

            3. Сквирської райдержадміністрації передбачити кошти на фінансування заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

 

 

Голова ради                          В.В. Гриша

 

м. Сквира

_____________2018 року

№ _______________

 

Програма