Про затвердження істотних умов енергосервісного договору для розпорядника бюджетних коштів - відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації

ОПРИЛЮДНЕНО 26.01.2018 року

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЕКТ

Про затвердження істотних умов

енергосервісного договору для

розпорядника бюджетних коштів -

відділу освіти Сквирської районної

державної адміністрації

 

Відповідно до ч.7 ст. 22 Бюджетного кодексу України, ст. ст. 5, 6 Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації», Закону України «Про публічні закупівлі», Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації», керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сквирська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити істотні умови енергосервісного договору на будівлю Шапіївського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» для розпорядника бюджетних коштів – відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації  згідно з додатком 1.
 2. Відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації:
  1. Забезпечити укладання енергосервісного договору згідно з істотними умовами, зазначеними в додатку 1.
  2. При складанні та поданні бюджетних запитів на 2018 рік та наступні роки протягом дії енергосервісного договору враховувати потребу у видатках на оплату енергосервісу згідно з умовами енергосервісного договору, укладеного відповідно до цього рішення.
  3. Здійснити інші організаційно-правові дії, необхідні для укладення та належного виконання енергосервісного договору.
 3. Сквирській райдержадміністрації при внесенні змін до бюджету на 2018 рік та наступні бюджетні періоди протягом строку дії енергосервісного договору передбачати кошти на оплату енергосервісу в установленому законодавством порядку.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради Грищенко О.Г. та на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури .

 

 

Голова ради                                                            В.В. Гриша

 

м. Сквира

______________ 2018 року

№ ___-22-07             

                    Додаток 1

до рішення Сквирської районної ради

від «__»_______2018 р. № _______

 

Істотні умови енергосервісного договору за обєктом енергосервісу 

Будівля Шапіївського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» для розпорядника бюджетних коштів відділу освіти Сквирської РДА (09041, Україна , Київська обл., Сквирський р-н , с. Шапіївка , вул. Ювілейна,1)

 1. Ціна енергосервісного договору:

595930,76 (п’ятсот дев’яносто п’ять тисяч дев’ятсот тридцять гривень 76 копійок).

 1. Базовий рівень споживання паливно-енергетичних ресурсів у натуральних показниках та в грошовій формі за цінами на дату оголошення процедури закупівлі

 

заклад

адреса

Вид паливно-

енергетичного

ресурсу

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

рік

 

Шапіївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»

вул.

Ювілейна1

с.Шапіївка,

Сквирський р-н

Вугілля

 

 

тон

 

23,02

22,5

14,67

0,82

 

 

 

 

 

3,22

10,1

15,1

89,43

грн

161140

157500

102690

5740

 

 

 

 

 

22540

70700

105700

626010

Паливні брикети

 

 

тон

 

3,043

1,210

0,79

 

 

 

 

 

 

0,083

0,5

1,03

6,66

грн

6094

2420

1580

 

 

 

 

 

 

166

1000

2060

13320

 

 1. Рівень скорочення споживання та витрат на оплату відповідних паливно-енергетичних ресурсів , якого має бути досягнуто в результаті виконання енергосервісу , за кожний рік дії енергосервісного договору

 

Вид паливно-енергетичних ресурсів

Розмір скорочення споживання та витрат, в натуральному виразі/відсотків

період

 

2018

2019

2020

Усього

 

Дрова

Куб.м

 

193,00

400,11

400,11

 

993,22

 

%, до базового рівня споживання

22,6

46,9

46,9

116,4

 

 

 1. Строк дії енергосервісного договору: 2 роки 10 місяців (тридцять чотири місяці).
 2. Енергосервісний договір припиняється достроково у разі, якщо сукупна сума виплат, здійснених на користь виконавця енергосервісу, досягла ціни енергосервісного договору.
 3. На період дії енергосервісного договору, все майно встановлене за енергосервісним договором перебуває у володінні і користуванні виконавця енергосервісу. Після закінчення строку дії енергосервісного договору або у разі його розірвання, Сквирська районна рада, яка представляє інтереси територіальних громад району, набуває права власності без додаткової оплати на все майно, утворене (встановлене)  енергосервісним договором .

 

 

 

Заступник голови ради                                 О.Г. Грищенко

 

 

 

 

 

СКВИРСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ  ОСВІТИ

Адреса: 09001 м.Сквира, Богачевського, 55. тел. 268-5-25-75. e-mail:skvіravo@ukr.net

 

 

10 січня 2018 року                                                                       №  __________ 

 

Голові Сквирської районної ради

                                                                           Гриші В.В.

                                     

                                      Шановний Василь Васильович !

 

Просимо розглянути на сесії Сквирської районної ради, яка відбудеться у лютому 2018 року, питання про затвердження істотних умов енергосервісного договору для будівлі відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації – Шапіївський НВК    « ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ».

Проект рішення розроблено з метою запровадження здійснення енергоефективних заходів, спрямованих на скорочення споживання та витрат на оплату паливно-енергетичних ресурсів ,  через механізм енергосервісних договорів . Відповідно до статті 6 Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей , гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» передумовою укладання енергосервісного договору є затвердження сесією Сквирської районної ради істотних умов майбутнього енергосервісного договору. Істотні умови , які підлягають затвердженню сесією Сквирської районної ради , визначені у пунктах 2-5 частини першої статті 5 Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей , гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації». Виконавці енергосервісу визначені за результатами проведених державних закупівель у порядку передбаченому Законом України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей , гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації » та Законом України «Про публічні закупівлі». Ціна енергосервісного договору за результатами процедури закупівлі   складає 700273,98 (сімсот тисяч двісті сімдесят три гривні 98 копійок) , але при затвердженні істотних умов просимо урахувати , що учасник-переможець процедури закупівлі погоджується зменшити ціну енергосервісного договору  до 595930,76 (п’ятсот дев’яносто п’ять тисяч дев’ятсот тридцять гривень 76 копійок) на користь замовника енергосервісу.

Проект рішення додається .

 

 Начальник  відділу  освіти                                                     О.В. Заболотний