Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про затвердження Положення про конкурсний

відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення

незалежної оцінки вартості майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району

 

З метою конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, врегулювання організаційних і майнових відносин, пов’язаних з оціночною діяльністю, удосконалення порядку залучення суб’єктів оціночної діяльності - суб’єктів господарювання на конкурсних засадах при дотриманні процедури приватизації (відчуження) майна спільної власності територіальних громад Сквирського району відповідно до ст. 10 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Законів України «Про приватизацію державного і комунального майна», «Про оцінку земель», ст. 43, 60, пункту 10 Розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 №2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 № 60/28190 (із змінами), Методики оцінки майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 року № 1891 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1033), враховуючи висновки і рекомендації постійних депутатських комісій, районна рада

 

                                                                   В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району» в новій редакції(додається).
  2. Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, затверджене рішенням сесії Сквирської районної ради від 27.07.2017р. №09-16-07, вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

Голова ради                                                В.В. Гриша

 

м. Сквира

18 жовтня 2018 року

№ 09-26-07