Про стан виконання Програми з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2018 рік в Сквирському районі

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про стан виконання Програми з організації 

громадських та інших робіт тимчасового характеру 

на 2018 рік в Сквирському районі

 

Заслухавши та обговоривши інформацію директора Сквирського районного центру зайнятості Кривуші С.Г. «Про стан виконання Програми з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2018 рік в Сквирському районі», районна рада зазначає, що Сквирським районним центром зайнятості протягом січня-вересня 2018 року проводилася робота з органами місцевого самоврядування та роботодавцями району щодо організації оплачуваних громадських та інших робіт тимчасового характеру. Так, станом на 01 жовтня 2018 року до цих робіт залучено 154 особи з числа безробітних (за 2017 рік – 165 осіб).

За рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття укладено 17 договорів на проведення оплачуваних громадських робіт по благоустрою території та залучено 42 особи з числа безробітних. Використано коштів 107870,60 грн., з них коштів Фонду – 53935,30 грн.

Договори на виконання громадських робіт укладено лише із Сквирською міською радою та трьома сільськими радами – Горобіївською, Шамраївською та Буківською. За інформацією Сквирського районного центру зайнятості, 11 сільських рад не мають коштів на фінансування громадських робіт, а 13 сільських рад – не мають потреби в організації цих робіт.

До участі в роботах тимчасового характеру за рахунок коштів підприємств залучено 103 особи з числа безробітних. Договори на тимчас