Про внесення змін до Регламенту Сквирської районної ради 07 скликання

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про внесення змін до Регламенту Сквирської районної ради 07 скликання

 

Відповідно до ст. ст. 5, 31 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 18.04.2018 №3612-07/16884-06 щодо перегляду регуляторних актів на місцевому рівні, висновки і рекомендації постійних депутатських комісій, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести до Регламенту Сквирської районної ради 07 скликання такі зміни:

1.1.  частину 3 статті 20 розділу «Особливості підготовки і прийняття рішень ради, які є регуляторними актами» Регламенту викласти в новій редакції: «3. Зазначені пропозиції узагальнюються виконавчим апаратом районної ради і після опрацювання постійною комісією районної ради, на яку покладено відповідальність за реалізацію повноважень районної ради у сфері регуляторної політики (далі – відповідальна комісія), включаються окремим розділом до проекту плану роботи районної ради, що виноситься на сесію ради.  Питання реалізації державної регуляторної політики забезпечує постійна депутатська комісія з питань регламенту, законності і правопорядку (відповідальна комісія)». 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності і правопорядку.

 

Голова ради                                         В.В. Гриша

 

м. Сквира

26 червня 2018 року

№ 18-24-07