Про підготовку об’єктів соціальної сфери Сквирського району до опалювального сезону 2018-2019 року

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про підготовку об’єктів соціальної сфери Сквирського району до опалювального сезону 2018-2019 року

 

Заслухавши інформацію Сквирської районної державної адміністрації про підготовку до осінньо-зимового періоду 2018-2019 року, Сквирська районна рада зазначає, що на території району відсутні діючі підприємства з виробництва та постачання теплової енергії. Тепло постачається від власних міні-котелень. Протягом квітня-вересня 2018 року необхідно підготувати до роботи в осінньо-зимовий період 41 котельню.

В відділі освіти функціонує 24 загальноосвітніх навчальних закладів, які в осінньо-зимовий період опалює 14 котелень на газу та 10 – на альтернативних видах палива, які перебувають в оренді. 8 дошкільних навчальних закладів опалюються 1 котельнею на електроенергії, 5- на газу та 2- на альтернативному виді палива.

У районі функціонує 76  закладів культури, із них на балансі відділу культури, релігії, туризму, молоді та спорту Сквирської райдержадміністрації- 4 заклади, інші - на балансі- сільських рад. В центральній клубній системі 36 клубних установ, з них опалюється 6 (районний Будинок культури, Антонівський сільський Будинок культури, Шамраївський сільський Будинок культури, Шаліївський сільський Будинок культури, а в Дулицькому та Пустоварівському сільських Будинках культури опалюються тільки кімнати гурткових робіт). Не готове до роботи взимку і потребує негайного вирішення питання ремонту приміщень центральної районної та центральної дитячої бібліотек (капітальний ремонт не проводився більше як 50 років).

Для забезпечення повноцінного функціонування медичної галузі в опалювальний сезон 2018-2019 року заплановано провести ряд заходів, що забезпечить дотримання температурного режиму у відповідності до санітарних вимог. З цією метою необхідно додатково з районного бюджету виділити для Сквирської ЦРЛ кошти в сумі понад 250 тис. грн. Для забезпечення повноцінного функціонування КЗ СРР ЦПМСД в осінньо-зимовий період 2018-2019 року потрібно виконати наступний об’єм робіт: Чубинецька АЗПСМ – заміна газового котла; Шамраївська АЗПСМ – заміна насоса подачі теплоносія в газовому котлі; Буківська АЗПСМ – частковий ремонт даху будівлі (заміна шиферних листів); Тхорівський ФАП – капітальний ремонт приміщення; Терешки ФП – ремонт вхідних дверей; Лаврики ФП – частковий ремонт даху будівлі (заміна шиферних листів) влаштування водостоку з даху, відмостка фундаменту; с. Руда ФП – частковий ремонт даху будівлі (заміна шиферних листів), влаштування водостоку з даху, відмостка фундаменту; Мовчанівка ФП – заміна вхідних дверей, влаштування водостоку з даху, відмостка фундаменту, забезпечення дровами.

Важливим завданням є підготовка відділень стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с. Горобіївка  та с.Самгородок Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в осінньо-зимовий період 2018-2019 року, для виконання якого  необхідно здійснити ряд робіт: перевірка стану інженерних мереж будівлі; перевірка стану пожежної сигналізації; перезарядка вогнегасників; поточний ремонт житлових кімнат та допоміжних приміщень; заміна чотирьох вікон на енергозберігаючі та ін.

Враховуючи пропозицію постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 N620/378, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за №1310/16001, районна рада

                                        

                                                        В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію Сквирської районної державної адміністрації про підготовку до осінньо-зимового періоду 2018-2019 року прийняти до відома.

2. Сквирській районній державній адміністрацію в термін до 01.07.2018 року розробити та затвердити План організаційно-технічних заходів щодо підготовки об’єктів соціальної сфери Сквирського району до опалювального сезону 2018-2019 року.

3. Комунальному закладу Сквирської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги»; Сквирській центральній районній лікарні; Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району; відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської районної державної адміністрації; відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації:

- продовжити роботу по підготовці закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року;

- спільно з Сквирською районною державною адміністрацією та головами сільвиконкомів продовжити комісійні обстеження приміщень об’єктів соціальної інфраструктури щодо підготовки до роботи в опалювальний сезон 2018-2019 року;

- встановити жорсткий контроль за виконанням Плану організаційно-технічних заходів щодо підготовки об’єктів соціальної сфери Сквирського району до опалювального сезону 2018-2019 року;

- провадити ЕСКО-механізм з метою стимулювання залучення інвестицій в об’єкти соціальної інфраструктури.

4. Про хід виконання цього рішення заслухати на сесії у вересні 2018 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради Гришу В.В. та на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

Голова ради                                           В.В.Гриша

 

м. Сквира

26 червня 2018 року

№ 05-24-07