Про закупівлю енергосервісу для об’єктів енергосервісу відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

    

 

Про закупівлю енергосервісу для об’єктів

енергосервісу відділу освіти Сквирської

районної державної адміністрації

 

Відповідно до  Законів України «Про енергозбереження» , «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання заходів з енергозбереження», «Про публічні закупівлі», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись ст. 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

            1. Затвердити   перелік об’єктів (будівель) енергосервісу відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації  для впровадження енергоефективних заходів через енергосервісні договори  (додаток 1).

2. Затвердити фактичні базові рівні споживання  паливно-енергетичних ресурсів в натуральних показниках з помісячним розподілом споживання  закладами  відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації    (додаток 2)  та фактичний базовий рівень споживання паливно-енергетичних ресурсів на об’єкті енергосервісу в натуральних показниках та грошовій формі за тарифами на дату прийняття рішення про закупівлю енергосервісу (додаток 3).

            3. Замовником укладання енергосервіс