Про стан виконання Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2016-2018 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про стан виконання Програми залучення

інвестицій та поліпшення інвестиційного

клімату в Сквирському районі на 2016-2018 роки

 

Заслухавши та обговоривши інформацію першого заступника голови Сквирської райдержадміністрації Славінської О.В.,  районна рада відзначає, що райдержадміністрацією вживались певні зусилля для реалізації Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2016-2018 роки.

Разом з тим не досягнуто основних цілей, які передбачались Програмою, Зокрема,  недостатньо вживались заходи щодо  залучення інвестицій в економіку Сквирського району, формування позитивного іміджу району та його популяризація серед потенційних інвесторів,  залучення іноземних інвесторів, створення сприятливих умов для ведення бізнесу та інвестування капіталу в економіку Сквирського району суб’єктами господарювання, залучення зовнішніх фінансових потоків та матеріальних ресурсів тощо.

 Програмою очікувалось зростання загального обсягу іноземних інвестицій в економіку району, налагодження нових ділових контактів з потенційними інвесторами, підвищення обізнаності міжнародної економічної спільноти стосовно  інвестиційного потенціалу району, подолання безробіття. Проте, ці завдання не були вирішені.

 Обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку району на кінець 2017 року становив 1,635 млн. дол. США., що на 23,1 % менше, ніж на кінець 2016 року.  На одного жителя району це становить лише 44 дол. США. Не було залучено потенц