Про затвердження Районної програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2018-2019 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

Про затвердження Районної програми  

інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо

переміщених осіб на 2018-2019 роки

 

 

Розглянувши проект Районної програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2018-2019 роки, схвалений розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 30 листопада 2017 року № 705, відповідно до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб", з метою підтримки сімей, що переїхали на тимчасове проживання з території південних та східних областей України та опинилися у складних життєвих обставинах, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

            1. Затвердити Районну програму інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2018-2019 роки  (додається).

            2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації, організаціям, установам, міськсільвиконкомам забезпечити виконання заходів Програми відповідно до своїх повноважень.

            3. Сквирської райдержадміністрації при формуванні показників районного бюджету на відповідні роки передбачити кошти на фінансування заходів Програми.

           4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

 

Голова ради                                     В.В. Гриша

 

м. Сквира

01 березня 2018 року

№ 09-22-07