Про депутатське звернення депутата Сквирської районної ради Іванченко О.В.

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про депутатське звернення

депутата Сквирської районної ради

Іванченко О.В.

            Розглянувши депутатське звернення депутата Сквирської районної ради   Іванченко О.В. щодо призупинення процедури продажу майна, а саме: нежитлової будівлі, розташованої  за адресою: м. Сквира,  пл. Героїв Небесної Сотні (колишня - площа Ювілейна), 15, керуючись Законами України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до рішення сесії районної ради від 25.05.2017 №10-14-07, яким затверджено  Програму приватизації (відчуження) майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, рішення сесії районної ради від 28.11.2017 №08-19-07, яким затверджені зміни до Програми приватизації (відчуження) майна спільної власності територіальних громад Сквирського району,  рішення сесії районної ради від 27.07.2017 №09-16-07, яким затверджено Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району в новій редакції, рішення сесії районної ради  від  22.12.2017 №11-21-07, яким затверджено Звіт про оцінку майна суб’єкта оціночної діяльності фізичної особи-підприємця Шеремета Івана Григоровича (сертифікат суб’єкта оціночної діяльності № 975/15 від 17.12.2015) про ринкову вартість нежитлової будівлі, загальною площею 553,2 кв. м, договору про надання послуг з продажу об’єкта комунальної власності, який було укладено 23.01.2018 року між Відділом з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району та Товарною біржею «Універсальна земельна товарна біржа «Придніпровська»», враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань комунальної власності  та  соціальної інфраструктури і комісії з питань регламенту, законності і правопорядку, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Продовжити процедуру  продажу майна, а саме: нежитлової будівлі, розташованої  за адресою: м. Сквира,  пл. Героїв Небесної Сотні (колишня - площа Ювілейна), 15.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

 

Голова ради                                          В.В. Гриша

м. Сквира                                                                                                                                             

01 березня 2018 року  

№ 29-22-07