Про хід виконання рішення сесії Сквирської районної ради від 25.05.2017 №04-14-07 «Про стан професійної освіти в районі»

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про хід виконання рішення сесії Сквирської районної ради від 25.05.2017 №04-14-07 «Про стан професійної освіти в районі»

 

Заслухавши та обговоривши інформацію директора ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» Пасічника О.С. та начальника управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації  Сиворакши М.В. «Про хід виконання рішення сесії Сквирської районної ради від 25.05.2017 №04-14-07 «Про стан професійної освіти в районі»», районна рада відмічає наступне.

На виконання рішення сесії Сквирської районної ради керівництвом ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» розроблено і подано для затвердження Департаментом освіти Київської ОДА перспективний план розвитку закладу.

Але в зв’язку  з прийняттям  Закону України «Про освіту» закладом розпочато роботу над  приведенням Статуту та установчих документів, перспективного плану розвитку закладу, змін у навчально-виховному процесі відповідно до його вимог.

З вересня 2017 року в навчальному закладі впроваджуються елементи дуальної форми навчання, що дасть можливість підвищити якість підготовки професійної складової державного  стандарту ПТО відповідно до вимог навчальних планів  та  програм між ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» та соціальними партнерами (роботодавцями).

Проводиться влаштування ресторану-лабораторії для підготовки офіціантів, на що керівництвом ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» вже витрачено 100 тис. грн.

  Для підготовки кваліфікованих автослюсарів встановлено сучасне обладнання для СТО за рахунок ко