Про заслуховування звіту начальника комунального підприємства «Архітектурне бюро Сквирської районної ради» про діяльність підприємства

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

Про заслуховування звіту начальника комунального підприємства «Архітектурне бюро Сквирської районної ради» про діяльність підприємства

 

 

Заслухавши і обговоривши звіт начальника комунального підприємства «Архітектурне бюро Сквирської районної ради» Хінцінської Н.М., районна рада відзначає, що виконання функцій, покладених на підприємство, здійснюється у відповідності до Статуту та тарифів на виконання робіт щодо надання платних послуг забудовникам, затверджених рішенням сесії від 12.05.2017 №12-14-07.

Комунальним підприємством «Архітектурне бюро Сквирської районної ради» за І півріччя 2017 року отримано та розглянуто 207 заяви від громадян та юридичних осіб з надання платних послуг у сфері архітектурної діяльності (в місті 86, в селах району 121), опрацювання яких надало можливість отримати підприємству за звітний період 87,1 тис. грн., що на 35,9 тис. грн. більше за аналогічний період минулого року. Ці надходження забезпечили функціонування підприємства на  належному рівні:  в установлені терміни сплачуються всі  платежі і податки, вчасно виплачується заробітна плата та нарахування на неї.

Недоліком є відсутність електронної бази документообігу та веб-сайту комунального підприємства «Архітектурне бюро Сквирської районної ради».

Не проводиться інформування населення про діяльність підприємства. Так, за останні роки жодного оголошення щодо діял