Про хід виконання рішення сесії Сквирської районної ради № 09-09-07 від 25.08.2016 «Про звіт відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирськ

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

Про хід виконання рішення сесії Сквирської районної ради № 09-09-07 від 25.08.2016 «Про звіт відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району про проведену роботу»

 

 

Заслухавши і обговоривши звіт в.о. начальника відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району  Гашенко О.А.  про хід виконання рішення сесії Сквирської районної ради від 25.08.2016 № 09-09-07, районна рада відзначає, що відповідно до нього  відділом проведено обстеження приміщень комунальної власності, які перебувають в оренді щодо їх використання та належного утримання Сквирською ЦРЛ, Сквирською ЦРА №25, Корпорацією «ЕЛТЕКС», ТОВ «Влакос». За наслідками проведених 30 перевірок складено 17 актів обстеження щодо цільового використання та належного утримання приміщень, переданих в оренду, з яких вбачається, що усі приміщення використовуються орендарями згідно умов договорів.