Про стан виконання Програми соціального захисту громадян Сквирського району, постраждалих від Чорнобильської катастрофи на період 2016-2020 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про стан виконання Програми соціального захисту

громадян Сквирського району, постраждалих від Чорнобильської катастрофи  на період 2016-2020 роки

 

Заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації Рогози Н.А. «Про стан виконання Програми соціального захисту громадян Сквирського району, постраждалих від Чорнобильської катастрофи на період 2016-2020 роки», затвердженої рішенням сесії Сквирської районної ради №11-03-07 від 23 грудня 2015 року, яка передбачає забезпечення адресного, комплексного підходу до вирішення організаційно-правових, соціальних, медичних, інформаційних потреб громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, районна рада відзначає, що заходи Програми виконані  не в повному обсязі.

У Сквирському районі  проживає  3516 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них: 665 осіб мають статус «Учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС», 2851 особа  має статус «Потерпілого внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету. На реалізацію Програми у 2016 році було передбачено фінансування з місцевого бюджету – 30,0 тис. грн., проте в 2016 році  було виділено  15 тис. грн.  матеріальної допомоги 15 важкохворим громадянам, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС. 

До  дня  ліквідатора (14 грудня) за районною комплек