Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району

 

Відповідно до п.20 ч.1.ст.43, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою здійснення ефективного управління нерухомим майном , що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району та  враховуючи подання міського голови, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій, районна  рада

   

                                                                   В И Р І Ш И Л А:

Комунальній установі Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району:

1. Облікувати нежитлову будівлю (в минулому приміщення Великополовецької ЗОШ) за адресою: вул. Центральна, 63а, с. Великополовецьке, що належить до спільної власності територіальних громад Сквирського району, та поставити на баланс Відділу з управління комунальним майном.

2. Облікувати нежитлову будівлю (в минулому приміщення Селезенівської ЗОШ І-ІІ ст.) за адресою: вул. Соборна, 10А, с. Селезенівка, що належить до спільної власності територіальних громад Сквирського району, та поставити на баланс Відділу з управління комунальним майном.

3. Забезпечити виготовлення технічної документації  та зареєструвати право власності на вищезазначені нежитлові будівлі та нежитлову будівлю Великополовецької АЗПСМ що знаходиться за адресою: с. Великополовецьке, вул. Молодіжна, 13а.

Сектору культури Скви