Про створення опорного та базового навчальних закладів на території Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про створення опорного та

базового навчальних закладів

на території Сквирського району

 

 

Заслухавши і обговоривши доповідь начальника відділу освіти Сквирської райдержадміністрації Заболотного О.В. про доцільність надання якісних освітніх послуг незалежно від місця проживання дитини, виникла потреба у створенні на території району опорних та базових навчальних закладів.

У Сквирському районі є значна кількість навчальних закладів з малою наповнюваністю учнів, тому є потреба в створенні на території району опорних навчальних закладів.  Зокрема – Шамраївського навчально-вихованого комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад». До 1 вересня 2016 року в закладі буде створено новий комп’ютерний клас із мультимедійний забезпеченням, STEM лабораторію (для проведення лабораторних робіт із використанням цифрових технологій із фізики, хімії, біології) та лекційну залу із сучасним робочим місцем учителя. Опорний заклад повинен мати філію.  Нею може стати  Рудянське НВО. Заклад може стати опорним і обслуговувати учнів Дулицького НВК, Пустоварівського НВК, Тхорівського НВК, Великополовецького НВК, Камяногребельського НВК. Навчальні комп’ютерні класи та навчальні цифрові лабораторії  будуть використані для проведення факультативів, спецкурсів, тренінгових занять  для учнів названих закладів.

Для роботи з обдарованими дітьми, зокрема і сільської місцевості, статус базового навчального закладу доцільно надати НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.». Заклад має значні результати в роботі з інтелектуально обдарованими дітьми, має переможців обласних та Всеукраїнських етапів предметних олім